Załóż i ulepsz swój sklep internetowy z oprogramowaniem PrestaShop – zobacz jakie usługi oferują!

Załóż sklep interentowy z oprogramowaniem od PrestaShop

Chcesz rozszerzyć swoją firmę i nie pracować tylko stacjonarnie? Może to już czas stworzyć swój własny sklep internetowy? A może już go posiadasz, ale chcesz go ulepszyć? 

W dzisiejszych czasach wiele ludzi wybiera internetową opcję zakupów. Dzięki temu oszczędzają czas, a także pieniądze. Stworzenie takiej witryny na pewno da Ci zysk i zwiększy ruch w biznesie, którym zarządzasz. 

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem sklepu internetowego, a nie wiesz jak się do tego zabrać, to oprogramowanie PrestaShop przychodzi Ci z pomocą. Będzie ono także idealne dla osób, które chcą wprowadzić zmiany w prowadzeniu biznesu online. W tym artykule dowiesz się, jakie usługi oferuje to oprogramowanie i w jaki sposób pomoże Ci stworzyć przyjazną dla klienta stronę internetową.

1. Zbuduj sklep internetowy z PrestaShop

Pierwszą usługą jest stworzenie sklepu internetowego od podstaw. Jeśli zgłosisz chęć korzystania z oprogramowania, specjaliści najpierw przeanalizują Twój biznes. Oznacza to, że strona i potrzebne narzędzia będą dopasowane do firmy, którą prowadzisz. Otrzymana pomoc sprawi, że osiągniesz większe zyski i będziesz się skuteczniej rozwijać. 

Kolejnym krokiem jest projektowanie witryny sklepu. Możesz być pewny, że strona będzie funkcjonalna i prosta w użytku. Będziesz mógł także dostosować ją na rynek międzynarodowy. 

Co więcej, PrestaShop pomoże Ci także uruchomić sklep internetowy i wspomoże w kodowaniu, które nie należy do najłatwiejszych. Jeśli niedawno zacząłeś swoją przygodę ze sklepem internetowym, to na pewno może być to dla Ciebie problem. W ofercie jest także sprawdzenie, czy wszystkie funkcje działają i czy są kompatybilne z innymi serwerami. 

PrestaShop oferuje także szkolenia, na których dowiesz się jak tworzyć profile oraz jak bezpiecznie administrować sklep. 

2. Wsparcie techniczne

Kolejną usługą PrestaShop jest wsparcie techniczne Twojego sklepu. Możesz wybrać jeden z trzech pakietów, które oferuje firma, a specjaliści wprowadzą wszystkie zmiany, których potrzebuje Twoja witryna, aby odpowiednio pracowała i wyglądała. 

Pakiet można wykorzystać między innymi na testowanie wydajności strony, tworzenie i instalowanie modułów, a także na wprowadzenie tłumaczeń. Po wykupieniu wybranego przez Ciebie pakietu firma szybko się z Tobą skontaktuje, aby ustalić zadania i priorytety.  

Jeśli potrzebujesz innej usługi, która nie znajduje się na liście, którą udostępnia firma, możesz zawsze zapytać o rozwiązanie. PrestaShop na pewno nie zostawi klientów na lodzie. 

3. Ulepsz swój sklep internetowy

Kolejna usługa może przypaść do gustu osobom, którym zależy na ciągłym rozwoju biznesu. Jeśli nie chcesz stać w miejscu i pragniesz piąć się w górę, to doskonałym rozwiązaniem będzie dla ciebie cykliczna analiza. 

Dzięki niej możesz zaobserwować, jak zmienia się zachowanie klientów, konkurencji czy też KPI (Key Performance Indicators – kluczowe wskaźniki efektywności). Taką analizę wykonuje się mniej więcej co 6 miesięcy. Po jej przeprowadzeniu przedsiębiorca wie, jak działa sklepu, ponieważ dostaje pełny raport. 

Jednak na tym się nie kończy. Tworzone są także propozycje na ulepszenie sklepu. Dzięki temu biznes może się dalej rozwijać i nie stoi w miejscu. 

Korzyści, które wynikają z oprogramowania PrestaShop

Wybierając oprogramowanie PrestaShop, na pewno zaoszczędzisz czas i będziesz mógł skupić się bardziej na sprzedaży. Co więcej, zawsze możesz zwrócić się do pracowników w razie potrzeby, jeśli chodzi o wsparcie techniczne. 

Możesz być pewien, że z tym oprogramowaniem Twój sklep będzie na bieżąco unowocześniany. Dlatego też cały czas będziesz znał najnowsze trendy i aktualizacje. Najważniejsze jest jednak to, że zyskujesz bezpieczeństwo, a także pomoc w prowadzeniu odpowiedniego i efektywnego e-commerce. 

Jeśli chcesz stworzyć swoją własną stronę internetową lub ją ulepszyć, to PrestaShop będzie doskonałym wyborem. Z nimi zobaczysz, co funkcjonuje źle i jak należy to poprawić. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Prestashop? Jeśli tak, to odwiedź stronę https://jash.pl i dokładniej zapoznaj się z usługami, które oferują. 

Załóż i ulepsz swój sklep internetowy z oprogramowaniem PrestaShop – zobacz jakie usługi oferują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę